• volkova.janka@seznam.cz
 • 603 163 540

Kategorie: Prodej dlouhé šaty

 • -

Chcete si šaty koupit ?  Rádi Vám pomůžeme s výběrem a šaty objednáme.  Spoustu šatů máme v naší půjčovně, kde si je můžete vyzkoušet, posoudit velikost a podívat se na kvalitu materiálu a zpracování. Každé šaty mají mírně odlišnou tabulku velikostí, proto vám, pokud budete mít o určité šaty zájem, rádi zašleme velikosti a míry šatů na email, poradíme a společně zkonzultujeme  :-)   Prosím přečtěte si platební a reklamační podmínky na koupi šatů v záložce – O PRODEJI.

Vybíráme pro Vás šaty, které se nám osvědčily. Jsou nádherné, exkluzivní a hlavně krásně sedí.

KOUKNĚTE SE NA NÁŠ FACEBOOK (tlačítko f nahoře) - DÁVÁME TAM AKTUÁLNÍ AKCE A SLEVY !!   A JESTLI BUDETE SPOKOJENÍ, MOC BY JSTE MĚ POTĚŠILI, POKUD BY JSTE TAM NÁSLEDNĚ NAPSALI  RECENZI :-)   děkuji moc  :-)

 

plesové vínové šaty 6123,-


 • -

PŘEKRÁSNÉ PUDROVO RŮŽOVÉ KRAJKOVÉ ŠATY

Tyto úžasné šaty se budou hodit na maturitní ples, společenské akce, plesy i při pozvání na svatbu. Jsou jednoduchého skvělého střihu, na živůtku je na jemném tylu krásná květinová krajka a záda zdobí také uprostřed zad. V kontrastu působí hladká bohatá sukně. Živůtek má všitou podprsenku.

CENA PRODEJ :   6 123,-Kč

růžové plesové šaty růžové plesové šaty (5) růžové plesové šaty (4)

                   růžové plesové šaty (2)


 • -

TEMNĚ MODRÉ LUXUSNÍ ŠATY

Společenské hladké překrásné šaty zaujmou nádhernou širokou hladkou sukní z sametového šifonu a k tomu ručně vyšívaný korálkový živůtek hladkého střihu. Živůtek má všitou podprsenku do srdíčkového výstřihu. Vyšívaný páseček šaty vypasuje.

CENA PRODEJ :  6 813,- Kč

modré dlouhé šaty (3) modré dlouhé šaty (4) modré dlouhé šaty (1)

modré dlouhé šaty (2)       modré dlouhé šaty (5)


 • -

VEČERNÍ KRAJKOVÉ VYŠÍVANÉ ŠATY

Krásné společenské šaty v úzké siluetě okouzlí nádhernou krajkou na živůtku, která přechází na dekolt a dlouhé, hodinkové rukávy, kde je krajka našitá na jemném tělovém tylu. Živůtek má všitou podprsenku.

CENA PRODEJ : 6 583,- Kč

ČERNÉ dlouhé šaty (3) ČERNÉ dlouhé šaty (4) ČERNÉ dlouhé šaty (5)

ČERNÉ dlouhé šaty (2)              ČERNÉ dlouhé šaty (1)


 • -

NÁDHERNÉ ČERVENO VÍNOVÉ ŠATY

Společenské jednoduché a okouzlující šaty jsou ušity z jemného sametového šifonu skládaného do saténového pásečku. Živůtek je také skládaný u výstřihu do krásného šperkového kamínkového náhrdelníku, který kontrastuje s hladkým střihem šatů. Živůtek má všitou podprsenku.

CENA PRODEJ :  6 123,-Kč

dlouhé šaty dlouhé šaty dlouhé šaty

                     plesové šaty plesové šaty

                  společenské šaty


 • -

ROMANTICKÉ ÚŽASNÉ ŠATY

Úchvatné elegantní romantické růžové šaty mají lem dekoltu přes ramena až na zadní díl. Jemným detailem šatů jsou našité kvítky z krajky a korálků v oblasti pasu, které přecházejí na bohatou tylovou sukni. Živůtek má všitou podprsenku.

CENA PRODEJ :    5 893,-Kč

plesové šaty společenské šaty plesové šaty

                    růžové dlouhé šaty 5350 (5)růžové dlouhé šaty 5350 (1)


 • -

NÁDHERNÉ ČERNÉ ŠATY S KORÁLKY

Úžasné společenské černé šaty vynikají hladkou moderní siluetou v úzkém střihu s mírně se rozšiřující sukní od boků a krásným sexy výstřihem do srdíčka. Nádherným detailem těchto šatů jsou krajkové květy s korálky, které jsou našívané na jemný tělový tyl na dekoltu, dlouhých rukávech a zádech. Šaty mají všitou podprsenku a jsou ušity z mírně pružného materiálu pro pohodlné nošení.

CENA PRODEJ :    7 530,-Kč

černé šaty 7503 (1)černé šaty 7503 (3)


 • -

STŘÍBROŠEDÉ KVĚTINOVÉ ŠATY

Krásné a ženské společenské šaty s bohatou tylovou sukní s rozparkem. Živůtek se všitou podprsenkou je tvořen z jemného tylu s nádhernou stříbřitou krajkou, která přechází až na ramena a zadní díl, ale také částečně na sukni.

CENA PRODEJ :  6 813,-Kč

plesové šaty společenské šaty

                          dlouhé šaty


 • -

OKOUZLUJÍCÍ ČERNÉ KRAJKOVÉ ŠATY

Nádherné společenské šaty z krajky a tylu mají celý živůtek z jemného tělového tylu pošitý černou květinovou krajkou, která přechází i na zadní díl. Živůtek má všitou podprsenku. Krásné detaily vytváří sukně, kde spodní vrstva je z jemné krajky a horní z černého tylu.

CENA PRODEJ :  6 813,-Kč

černé plesové krajkové šaty  černé plesové krajkové šaty


 • -

ÚŽASNÉ ČERVENÉ SPOLEČENSKÉ ŠATY

Krásné hladké, elegantní a sexy červené šaty mají výstřih až k pasu překrytý jemným červeným tylem zakončeným lodičkovým výstřihem s korálkama. Úzká sukně se od kolen mírně rozšiřuje a tím vytváří krásnou ženskou siluetu. Materiál na šatech je mírně pružný pro pohodlné nošení. Živůtek má všitou podprsenku. V pase je rozkošný páseček s mašličkou.

CENA PRODEJ :  6 353,-Kč

červené šaty červené šaty červené šaty

                        červené šaty 6353 (6)

 


 • -

SPOLEČENSKÉ ŠATY S ČERNOU KRAJKOU

Lehoučké, rozkošné a ženské jsou tyto krásné smetanovo béžové, nebo višňové šaty. Živůtek se všitou podprsenkou je celý z jemné krajky pošitý krajkou z černých kvítků, které přecházejí až na sukni. Krásným ženským detailem je hluboký výstřih až k pasu krytý jemným tylem a kraťoučké rukávky z krajky. Černý saténový páseček doplní celek.

CENA PRODEJ :  7 963,- Kč

bílo smetanové a vínové šaty 7963 (4) bílo smetanové a vínové šaty 7963 (5) bílo smetanové a vínové šaty 7963 (3)

                           bílo smetanové a vínové šaty 7963 (2)

                  bílo smetanové a vínové šaty 7963 (1)


 • -

KRÁSNÉ SPOLEČENSKÉ TYLOVÉ ŠATY

Jednoduché a nadčasové společenské šaty v pudrové a světle modré barvě mají živůtek se všitou podprsenkou do srdíčkového tvaru a na něm jemný tyl pošitý krajkou, zakončený lodičkovým výstřihem. Průsvitné dlouhé rukávy jsou rovněž zdobeny květinovou krajkou. Hladká tylová bohatá sukně je mírně řasená do pasu.

CENA PRODEJ : 7 043,-Kč

plesové šaty-dlouhé šaty (4) plesové šaty-dlouhé šaty (6) plesové šaty-dlouhé šaty (5)

                    plesové šaty-dlouhé šaty (1)

                 plesové šaty-dlouhé šaty (2)


 • -

VYŠÍVANÉ STŘÍBROŠEDÉ SPOLEČENSKÉ ŠATY

Nádherné společenské šaty s hedvábnou šifonovou bohatou sukní zaujmou rafinovaně střiženým živůtkem se spadlými rameny, kde kolem výstřihu a na ramenou vynikají květy překrásné krajky, která je našitá na celém živůtku se všitou podprsenkou. 3/4 rukávy jsou z jemného tylu pošitého krajkou.

CENA PRODEJ :  6 353,-Kč

sedostribrne-plesové-šaty (3) sedostribrne-plesové-šaty (4)

sedostribrne-plesové-šaty (2) sedostribrne-plesové-šaty (1)


 • -

KRAJKOVÉ SPOLEČENSKÉ ŠATY

Překrásné společenské šaty v jemně růžové barvě zaujmou nádhernou krajkou na živůtku a dlouhých rukávech s detaily průstřihů v pase a uprostřed výstřihu. Jemné krajkové lemování podtrhuje lodičkový výstřih, pas a velký V výstřih na zadním díle šatů. Živůtek má všitou podprsenku. Lehoučká sukně z hedvábného šifonu je mírně řasená do pásku.

CENA PRODEJ : 5 663,-Kč

růžové-plesové-šaty (4) růžové-plesové-šaty (5) růžové-plesové-šaty (3)

                   růžové-plesové-šaty (2)


 • -

NÁDHERNÉ PUDROVĚ ZLATÉ ŠATY

Krásné společenské luxusní šaty mají živůtek z vyšívaného a tištěného jemného tylu zlatou krajkovou výšivkou, která se objevuje na živůtku, dlouhých rukávech a spodní vrstvě sukně, kde vytváří překrásné průsvity pod pudrovou sukní. Živůtek má všitou podprsenku a krásné korálkové lemování kolem lodičkového výstřihu. Páseček s korálkovými kytičkami je odnímatelný.

CENA PRODEJ :  6 353,-Kč

pudrovo-zlaté-plesové-šaty (3) pudrovo-zlaté-plesové-šaty (2)

pudrovo-zlaté-plesové-šaty (4) pudrovo-zlaté-plesové-šaty (5)

               pudrovo-zlaté-plesové-šaty (1)


 • -

KRÁSNÉ VYŠÍVANÉ SPOLEČENSKÉ ŠATY

Tyto lehoučké luxusní šaty se budou hodit na každou důležitou společenskou akci. Nádherná krajka na živůtku se všitou podprsenkou přechází na dekoltu v jemný tyl a vyšívání přechází přes rukávky až na zadní díl. Bohatá hedvábná sukně je mírně řasená do pasu. Šaty jsou ve vanilkové a světle šedostříbrné barvě.

CENA PRODEJ : 6 583,-Kč

šedé-plesové-šaty (3)         šedé-plesové-šaty (8)  šedé-plesové-šaty (2)

šedé-plesové-šaty (6) šedé-plesové-šaty (7) šedé-plesové-šaty (5)

                      šedé-plesové-šaty (10)


 • -

VYŠÍVANÉ ÚZKÉ ŠATY

Krásné večerní šaty v barvě burbuňského a v černé jsou ušity ze strečového materiálu pro pohodlné nošení. Tvoří sexy úzkou siluetu s vysokým rozparkem a mírně rozšířenou sukní od kolen. Živůtek má kulatý výstřih a na ramenou nádhernou krajku, která přechází až k pasu. Také zadní díl s holými zády zdobí krajka. Živůtek má všitou podprsenku.

CENA PRODEJ : 6 123,-Kč

červené-a-černé-šaty (2) červené-a-černé-šaty (4) červené-a-černé-šaty (3)

červené-a-černé-šaty (7) červené-a-černé-šaty (6) červené-a-černé-šaty (5)

                     červené-a-černé-šaty (1)


 • -

LEHOUČKÉ SVĚTLE MODRÉ ŠATY

Nádherné šaty s bohatou hedvábnou sukní a skládaným pásečkem v kontrastu s průsvitným živůtkem se všitou podprsenkou. Celý živůtek je z jemného tělového tylu pošitý jemnou bílou květinovou krajkou, která přechází až na záda.

CENA PRODEJ : 6 583,-Kč

modré-plesové-šaty (2) modré-plesové-šaty (4)

                           modré-plesové-šaty (3)


 • -

VÍNOVÉ LUXUSNÍ ŠATY

Nádherné moderní šaty v barvě burbuňského v zajímavém rafinovaném střihu. Živůtek s vestavěnou podprsenkou krásně sedí a tvoří krásné kontrasty látky v lesku a matu. Splývavá široká sukně s vysokým rozparkem tvoří sexy siluetu. Možno vyzkoušet v salonu ve vel. 36 – 38

PRODEJNÍ CENA :  5 893,- Kč

dlouhé vínové šaty 6123 (2) červenovínové dlouhé šaty 6123 (11) červenovínové dlouhé šaty 6123 (10)

            dlouhé vínové šaty 5550 (8)

 • skrytý zip na zadním díle šatů
 • materiál hedvábný šifon, satén
 • všitá podprsenka
 • celková délka šatů 155cm (měřeno od ramene )
 • dodání 7-10 dnů

 • -

NÁDHERNÉ DUHOVĚ MODRÉ ŠATY

Krásné plesové šaty v modrých tónech, kde živůtek tvoří jemný vyšívaný tyl pošitý krajkou a korálky, který přechází až na sukni a zadní díl. Živůtek má všitou podprsenku. Bohatá široká sukně je tvořena několika vrstvami tylu v různých barvách a proto působí duhovým překrásným dojmem. Živůtek vytváří krajkou a střihem úzkou siluetu. Možno vyzkoušet v salonu ve velikosti 40.

CENA PRODEJ : 6 353,-Kč

plesové šaty plesové šaty modré plesové šaty

       společenské šaty společenské šaty


 • -

ÚŽASNÉ ČERVENÉ ŠATY

Nádherné společenské šaty z kvalitního sametového saténu v jednoduchém sexy střihu s výstřihem do V a všitou podprsenkou doplňuje vyšívaný králkový páseček. Bohatá kolová sukně s kapsami hladce navazuje na pásek. Možno vyzkoušet v salonu ve velikosti 42.

CENA PRODEJ :  6 353,-Kč

červené šaty červené šaty

plesové šaty červené šaty 6353 (3)


 • -

KRÁSNÉ MODRÉ TŘPYTIVÉ ŠATY

Překrásné šaty jsou ušity z jemně třpytivé kvalitní mírně pružné látky a společně s jednoduchým nádherným střihem tvoří skvělý celek. Živůtek se všitou podprsenkou tvoří sexy výstřih do V a detaily průsvitů v pase dotváří rafinovaný střih. Áčková sukně tvoří 2 vrstvy, kde druhá vrchní svými záhyby sukni zdobí. Možno vyzkoušet v salonu ve velikosti 38.

CENA PRODEJ :  4 743,- Kč

modré šaty plesové šaty společenské šaty

        modré šaty 4743 (1) společenské šaty - plesové šaty


 • 0

KRAJKOVÉ ŠATY S DLOUHÝM RUKÁVEM

Okouzlující romantické šaty s květinovou krajkou na živůtku a rukávech a hladká splývavá sukně ze šifonu skládaná v pase jsou ty pravé na váš krásný den. Všitá podprsenka a sexy výstřih do V dá hladkým šatům vyniknout. Šaty si můžete vyzkoušet v salonu ve velikosti 40 v mentolové barvě.

CENA PRODEJ :  6 123,-Kč

modré-plesové-šaty (10) modré-plesové-šaty (9) modré-plesové-šaty (8)

modré-plesové-šaty (7) modré-plesové-šaty (5) modré-plesové-šaty (4)

                       modré-plesové-šaty (3)


 • -

PŘEKRÁSNÉ LUXUSNÍ ČERNÉ ŠATY

Nádherné plesové šaty jsou úžasné nejen svým střihem, ale také použitým materiálem, kde je použita luxusní krajka s flitry, která je speciální pro tyto šaty a umožnuje průsvity krajky na dekoltu, pasu a v oblasti stehen. Šaty mají všitou podprsenku a vytvářejí skvělou siluetu. Krásným detailem jsou také holá záda. Možno vyzkoušet v salonu ve velikosti 38.

CENA PRODEJ : 11 150,-Kč            NYNÍ AKCE   –  7 940,-Kč

černé šaty krajkové plesové šaty - černé šaty krajkové plesové šaty

                      plesové šaty - dlouhé šaty


 • 0

VYŠÍVANÉ SMETANOVÉ ŠATY

Romantické šaty v barvě smetany až bílé kávy s jemnými bílými ručně vyšívanými kvítky s korálky na živůtku se všitou podprsenkou. Živůtek je zajímavě prostřižen do hlubokého výstřihu až k pasu a také na bočních dílech živůtku, kde je jemný tělový tyl. Krásná široká tylová sukně umocňuje dojem z romantiky těchto šatů.

CENA PRODEJ :  7 873,- Kč

SVATEBNÍ ŠATY svatební šaty

svatební šaty svatební šaty

      společenské šaty smetanové šaty


 • 0

PŘEKRÁSNÉ FIALKOVÉ ŠATY

Nádherné pohádkové romantické šaty z pudrově růžové jemné krajky a fialkového tylu. Zvonkové vílí rukávky, hlubový výstřih do V se všitou podprsenkou, holá záda drží korálková šňůrka u ramen a ruční korálková výšivka v pase dělá šaty neodolatelnými.

CENA PRODEJ :  7 503,- Kč

dlouhé fialové šaty fialové šaty fialové šaty

                     dlouhé fialové šaty


 • 0

PŘEKRÁSNÉ VYŠÍVANÉ TYLOVÉ ŠATY S KAMÍNKY

Překrásné a moderní šaty z nové kolekce zaujmou jemně průsvitným živůtkem z tylu pošitým kamínky, které přecházejí až na sukni s vlečkou také z jemného tylu. Výstřih do V a vyskový rozparek na sukni dodá sexy detaily. Živůtek má všitou podprsenku.

CENA PRODEJ :  6 583,- Kč

DLOUHÉ ŠATY společenské šaty dlouhé společenské šaty

plesové-dlouhé-šaty (1) plesové-dlouhé-šaty (4) plesové-dlouhé-šaty (2)

                   šaty na ples


 • -

NÁDHERNÉ ZLATO ČERNÉ VYŠÍVANÉ ŠATY

Překrásné šaty s průsvitným živůtkem vyšívaným kamínky a korálky. Budete hvězda večera – jsou neuvěřitelně sexy. Výšivka přechází až po spodní okraj úzké černé sukně. Zadní díl živůtku je také průsvitný, celý pošitý kamínky a výšivkou a prosvítají celá záda. Šaty je potřeba nosit bez podprsenky, ale na předním díle je všitá podprsenka, která hezky zkryje co má. Šaty jsou z pružného materiálu, který se přizpůsobí postavě. Možno vyzkoušet v salonu ve velikosti 36.

PŮV.CENA :   9 113,-Kč

černo zlaté dlouhé šaty sleva z 9113 na 5893 (3) černo zlaté dlouhé šaty sleva z 9113 na 5893 (4) černo zlaté dlouhé šaty sleva z 9113 na 5893 (1)

černo zlaté dlouhé šaty sleva z 9113 na 5893 (2)černo zlaté dlouhé šaty sleva z 9113 na 5893 (8)

 • skrytý zip na zadním díle šatů
 • překrásná ruční výšivka s kamínky
 • materiál pružný Jersey
 • všitá podprsenka
 • celková délka šatů 155cm (měřeno od ramene )
 • dodání 7-10 dnů

 • 0

NÁDHERNÉ ÚZKÉ ŠATY

Šaty s krásnou vyšívanou květinou na dekoltu podšitou jemným tylem jsou ze strečového materiálu pro pohodlné nošení. Mají všitou podprsenku, rafinovaně holá záda s malými knoflíčky a páseček a kolem průramků výšivku z korálků.

červené a růžové šaty 6123 (4)červené a růžové šaty 6123 (5)

červené a růžové šaty 6123 (1) červené a růžové šaty 6123 (3)

PRODEJNÍ CENA ŠATŮ: 6 123,-Kč                     NYNÍ AKCE : vínové 4 743,-


 • 0

SMETANOVO PUDROVÉ ŠATY

Elegantní a stylové nádherné společenské šaty v tónech šampaňského, smetanové a béžové barvy s korzetovým živůtkem pošitým krásnou krajkou do srdíčkového výstřihu se všitou podprsenkou a s bohatou sukní z jemného tylu. Třešinkou je odnímatelný vázací páseček z kvítků.

CENA PRODEJ :  7 503,- Kč

                      svatební šaty

dlouhé šaty společenské šaty dlouhé šaty


 • 0

JEMNĚ RŮŽOVÉ ŠATY

Krásné šaty na ples, na věneček, nebo družičce na svatbu v jednoduchém lichotivém střihu s vyšívaným živůtkem se všitou podprsenkou a saténovým pásečkem. Skvělý střih s tylovou sukní lichotí postavě. Hladké a luxusní šaty. Možno vyzkoušet v salonu ve vel. 36

PRODEJNÍ CENA : 6 123,- Kč        nyní AKCE: 3 823,-Kč

růžové šaty 3593 (1) růžové šaty 3593 (2) růžové šaty 3593 (3)

                                      růžové šaty 3593 (4)

 

 • skrytý zip na zadním díle šatů
 • materiál tyl, satén
 • všitá podprsenka
 • celková délka šatů 155cm (měřeno od ramene )
 • dodání 7-10 dnů

 • -

MALINOVÉ ŠATY

Krásné a svůdné šaty v nádherné malinově červené barvě vám zaručí, že budete nepřehlédnutelná. Živůtek šatů je průsvitný zdobený jemnou krajkou a zakryté jsou pouze prsa se všitou podprsenkou. Záda jsou celá průsvitná až po pas. Úzká sukně je z pružného materiálu, který se hezky přizpůsobí postavě. Šaty je možno vyzkoušet v salonu ve velikosti 38-40.

PRODEJNÍ CENA :  5 433,-Kč

červené dlouhé šaty 5433 (2) červené dlouhé šaty 5433 (3) červené dlouhé šaty 5433 (4)

                      modré, červené, černé šaty 5433

 • skrytý zip na zadním díle šatů
 • materiál pružný Jersey
 • průsvitný pružný tyl a krajka
 • všitá podprsenka
 • celková délka šatů 155cm (měřeno od ramene )
 • dodání 7-10 dnů

 • 0

VYŠÍVANÉ ŠATY

Krásné jednoduché šaty s hedvábnou sukní a ručně vyšívaným živůtkem s našitými perličkami a korálky. Živůtek má všitou podprsenku. Sukně je mírně řasená do saténového pásečku s mašličkou.

               ŠATY 4150

ŠATY 4150a ŠATY 4150 (3)

PRODEJNÍ CENA :  6813,-Kč        NYNÍ SLEVA :    4 873,-Kč

 • skrytý zip na zadním díle šatů
 • materiál hedvábný šifon, satén
 • všitá podprsenka
 • celková délka šatů 155cm (měřeno od ramene )
 • dodání 7-10 dnů

 • 0

HEDVÁBNÉ ŠATY

Krásné jednoduché šaty s hedvábnou sukní a ručně vyšívaným živůtkem s našitými perličkami a korálky. Dekolt do srdíčka vypadá úžasně a perličkový lodičkový výstřih ukončí jemný tyl. Živůtek má všitou podprsenku.

růžové dlouhé šaty 7503 - sleva 5203 (6) růžové dlouhé šaty 7503 - sleva 5203 (5) růžové dlouhé šaty 7503 - sleva 5203 (4)

zelenkavé dlouhé šaty 7503 - sleva 5203 (5) zelenkavé dlouhé šaty 7503 - sleva 5203 (6) zelenkavé dlouhé šaty 7503 - sleva 5203 (1)

                   zelenkavé dlouhé šaty 7503 - sleva 5203 (4)

PRODEJNÍ CENA :  7 503,-Kč        NYNÍ AKCE :  4 780,-Kč

 • skrytý zip na zadním díle šatů
 • materiál hedvábný šifon, satén
 • všitá podprsenka
 • celková délka šatů 155cm (měřeno od ramene )
 • dodání 7-10 dnů

 • 0

VYŠÍVANÉ HEDVÁBNÉ ŠATY

Krásné šaty s širokou hedvábnou sukní v pudrové a jemně šedé barvě mají aplikaci z krajky na živůtku. Živůtek se všitou podprsenkou tvoří srdíčkový výstřih. Lehoučký materiál na sukni bude příjemný na plese i letní svatbě. Jemný tyl v tělové barvě ukončí lodičkový výstřih.

PRODEJNÍ CENA :  5 893,-Kč

pudrové-dlouhé-šaty (4) pudrové-dlouhé-šaty (5) pudrové-dlouhé-šaty (3)

pudrové-dlouhé-šaty (8) pudrové-dlouhé-šaty (7) pudrové-dlouhé-šaty (6)

                        pudrové-dlouhé-šaty (1)

 • skrytý zip na zadním díle šatů
 • materiál hedvábný tencel
 • všitá podprsenka
 • celková délka šatů 155cm (měřeno od ramene )
 • dodání 7-10 dnů

 • -

ANTICKÉ DLOUHÉ ŠATY

Nádherné antické šaty na jedno rameno z krásně splývavého materiálu zdobené v pase a na rameni kamínky. Všitá podprsenka hezky tvaruje živůtek. Šaty jsou v jemné pudrové barvě. Možno vyzkoušet v salonu ve vel. 36-38. Krásně sedí.

PŮV.CENA :  6 353,-Kč       nyní AKCE : 3 823,-Kč

antické šaty antické šaty 1

                dlouhé pudrové antické šaty 6353 - sleva 3800,- (3)

ZA TUTO AKČNÍ CENU vel.  14,16,18,20

 •  skrytý zip na zadním díle šatů
 • materiál hladký tencel
 • v pase odepínací brož
 • všitá podprsenka
 • celková délka šatů 155cm (měřeno od ramene )
 • dodání 7-10 dnů

 • -

ČERVENÉ DLOUHÉ ŠATY

Krásné, jednoduché a super sedí – takové jsou šaty na ples, nebo družičce na svatbu. Lehoučký materiál v červené barvě. Střih na jedno rameno skvěle sedí a pružná krajka na zadním díle je příjemná a pohodlná. Možno vyzkoušet v salonu ve vel. 14 – evropská vel.38.

PŮV.CENA :     5 456,-Kč                         NYNÍ AKCE : SLEVA      3 850,-Kč

dlouhé šaty červené 5433 - sleva 3363 (3) ČERVENÉ ŠATY ČERVENÉ ŠATY

        dlouhé šaty červené 5433 - sleva 3363 (5) ČERVENÉ ŠATY

JIŽ POUZE VE  vel. 10,18,20   !!!     (pas  66cm, 78,7cm,  83,8cm )

 • skrytý zip na zadním díle šatů
 • materiál tencel a krajka
 • všitá podprsenka
 • celková délka šatů 155cm (měřeno od ramene )
 • dodání 7-10 dnů

 • -

PŘEKRÁSNÉ HEDVÁBNÉ ŠATY

Překrásné zeleno tyrkysové společenské šaty s průsvitným vyšívaným živůtkem. Lodičkový výstřih se spadlými rukávky a nádhernou ruční výšivkou s kamínky na celém předním i zadním horním díle šatů společně s vysokým rozparkem a rozevlátou sukní z materiálu tencel vám zaručí luxusní pocit na každé akci. Vhodné na ples i letní svatbu. Možno vyzkoušet v salonu ve vel. 38-40.

PŮVODNÍ  CENA :  7 043,-Kč

zelené dlouhé šaty zelené dlouhé šaty 1 zelené dlouhé šaty 3

                    zelené hedvábné dlouhé šaty 4743

 • skrytý zip na zadním díle šatů
 • materiál sukně tencel
 • průhledný luxusně kamínky zdobený vyšívaný top, prsa nejsou vidět
 • celková délka šatů 155cm (měřeno od ramene )
 • dodání 7-10 dnů

TAKÉ V JEMNĚ PUDROVÉ BARVĚ    –    CENA PRODEJ  7 043,-Kč

DLOUHÉ ŠATY DLOUHÉ ŠATY BÉŽOVÉ DLOUHÉ ŠATY TĚLOVÉ

                  tělové hedvábné dlouhé šaty 4743 (5)


 • -

ČERNO ZLATÉ KRÁSNÉ ŠATY

Nádherné šaty se zdobeným živůtkem krásnou krajkovou aplikací s vyšívanými kamínky. Super střih na živůtku s americkým průramkem a hladkou širokou sukní zaručí skvělou postavu. Elastický materiál. Krásné na ples, do divadla i na svatbu. Možno vyzkoušet v salonu ve vel.40

PRODEJNÍ CENA :  7 043,- Kč

dlouhé šaty 7043,- (1) dlouhé šaty 7043,- (3) dlouhé šaty 7043,- (5)

                    dlouhé černo zlaté šaty 7043,- (8)

 • skrytý zip na bočním díle šatů
 • materiál tencel s elastanem
 • všitá podprsenka
 • plně korálkový vyšívaný živůtek
 • celková délka šatů 155cm (měřeno od ramene )
 • dodání 7-10 dnů

 • -

SVĚTLE ŠEDÉ ÚZKÉ ŠATY

Krásné šedo stříbrné šaty s květinovým krajkovým zdobením na celém horním díle šatů a na 3/4 rukávku. Šaty jsou z pružného materiálu pro pohodlné nošení. Všitá podprsenka, dlouhý zip na zadním díle. Možno vyzkoušet v salonu ve vel. 44

PRODEJNÍ CENA :  6 583,- Kč

dlouhé šaty 6583 (4) dlouhé šaty 6583 (3) dlouhé šaty 6583 (2)

                          dlouhé šedé šaty 6583 (6)

 • skrytý zip na zadním díle šatů
 • materiál Dacron + 5% Spandex
 • všitá podprsenka
 • celková délka šatů 155cm (měřeno od ramene )
 • dodání 7-10 dnů

 • -

ČERNÉ ÚZKÉ VYŠÍVANÉ ŠATY

Tyto nádherné luxusní šaty jsou zdobeny ruční výšivkou z kamínků na jemném tylu. Americký průramek a úzká silueta šatů s vysokým rozparkem tvaruje postavu. Materiál na sukni je s elestanem pro pohodlné nošení. Dlouhý skrytý zip na zadním dílu a také důmyslné zdobení na zádech hezky kryje podprsenku, ikdyž není nutná, protože je všitá v živůtku. Možno vyzkoušet v salonu ve vel. 40

PRODEJNÍ CENA :  9 803,- Kč

dlouhé šaty černé 9803 (3) dlouhé šaty černé 9803 (1) dlouhé šaty černé 9803 (6)

                 dlouhé šaty černé 9803 (7)

                dlouhé šaty černé - růžové 7963

 • skrytý zip na zadním díle šatů
 • materiál Dacron + 5% Spandex
 • všitá podprsenka
 • celková délka šatů 155cm (měřeno od ramene )
 • dodání 7-10 dnů

 • -

STARORŮŽOVÉ VYŠÍVANÉ ŠATY

Krásné šaty s širokou sukní v pudrové barvě mají jemnou aplikaci z krajky na živůtku. Tílkový střih živůtku z průsvitného šifonu podšitý saténem s všitou podprsenkou. Lehoučký materiál na sukni bude příjemný na plese i letní svatbě. Možno vyzkoušet v salonu ve vel. 36 a 40

PRODEJNÍ CENA :  5 663,-Kč

dlouhé šaty 5663 (2) dlouhé šaty 5663 (3) dlouhé šaty 5663 (1)

                      dlouhé pudrové šaty 5663 (12)

 • skrytý zip na zadním díle šatů
 • materiál hedvábný šifon
 • všitá podprsenka
 • celková délka šatů 155cm (měřeno od ramene )
 • dodání 7-10 dnů

 • -

FIALOVÉ ŠATY S VYŠÍVANÝM ŽIVŮTKEM

Překrásné úzké šaty s průsvitným vyšívaným živůtkem jsou neuvěřitelně sexy a přitom zkryjí co mají. Výšivka z kamínků tón v tónu s podkladem na celém živůtku až po boky a úzká silueta sukně z elastického materiálu pro pohodlný pohyb. Možno vyzkoušet v salonu ve vel.44

PRODEJNÍ CENA:  6 813,-Kč

fialové dlouhé šaty 6813 (2) fialové dlouhé šaty 6813 (3) fialové dlouhé šaty 6813 (1)

                      fialové dlouhé šaty 6813 (5)

 • skrytý zip na zadním díle šatů
 • pružný materiál
 • plně vyšívaný živůtek kamínky
 • všitá podprsenka
 • celková délka šatů 155cm (měřeno od ramene )
 • dodání 7-10 dnů

 • -

MENTOLOVÉ DLOUHÉ ŠATY

Společenské dlouhé půvabné šaty ve světlounké tyrkysové barvě s průsvitným topem zdobeným květinovou krajkou. Všitá podprsenka krásně modeluje živůtek a saténový páseček zdůrazní pas. Lehoučký materiál tencel dá vyniknout rozevláté sukni. Šaty jsou vhodné na ples, na maturitní ples, do tanečních, ale také pro družičku na svatbu. Možno vyzkoušet v salonu ve vel.40.

PŮV.CENA   6 450,-Kč                                AKCE :   SLEVA      4 743,-Kč

MENTOLOVÉ ŠATY mentolové MENTOLOVÉ ŠATY 1

         dlouhé mentolové šaty 6353 - sleva 4513 (6) dlouhé mentolové šaty 6353 - sleva 4513 (5)

 • skrytý zip na zadním díle šatů
 • materiál tencel a krajka
 • všitá podprsenka
 • celková délka šatů 155cm (měřeno od ramene )
 • dodání 7-10 dnů

 • -

ČERNÉ KRAJKOVÉ ŠATY

Tyto šaty jsou ušity z nádherné černozlaté krajky a druhá vrstva z černého průsvitného tencelu. Střih na jedno rameno krásně sedí a všitá podprsenka a skvěle tvarovaný živůtek krásně tvaruje postavu. Možno vyzkoušet v salonu ve vel. 40.

PŮV.CENA : 7 050,-Kč                NYNÍ AKCE :  SLEVA        4 283,-Kč

ČERNÉ DLOUHÉ ŠATY dlouhé černozlaté šaty 7043 - sleva 4053 (4)

ČERNÉ KRAJKOVÉ ŠATY ČERNÉ KRAJKOVÉ ŠATY

 • skrytý zip na boku šatů
 • materiál krajka a průsvitný tencel
 • všitá podprsenka
 • celková délka šatů 155cm (měřeno od ramene )
 • dodání 7-10 dnů

 • -

SMETANOVÉ VYŠÍVANÉ ŠATY

Smetanové hladké dlouhé šaty s krajkou a vyšívaným živůtkem. Lodičkový výstřih lemuje výšivka. Dlouhý skrytý zip na zadním dílu. Šaty jsou vhodné na ples, do divadla, ale také pro maminku nevěsty. Možno vyzkoušet v salonu ve vel.36-38.

PŮV.CENA :  6 813,-Kč                                 NYNÍ AKCE:  SLEVA       4 053,-Kč

smetanové šaty smetanové šaty 2

 • skrytý zip na zadním díle šatů
 • materiál tencel a tyl
 • všitá podprsenka
 • celková délka šatů 155cm (měřeno od ramene )
 • dodání 7-10 dnů

 • -

ČERNO BÍLÉ VYŠÍVANÉ ŠATY

Nádherné bílo černé úzké šaty jsou z luxusního příjemného pružného materiálu pro příjemné nošení. Lodičkový výstřih a všitá podprsenka zaručí krásný živůtek a střih sukně mořské panny lichotí postavě. Ruční nádherná výšivka s flitry a kamínky podtrhnou jednoduchý střih. Možno vyzkoušet v salonu ve vel. 40

PRODEJNÍ CENA :  7 043,- Kč

dlouhé šaty černobílé 7043 (2) dlouhé šaty černobílé 7043 (3) dlouhé šaty černobílé 7043 (1)

                     dlouhé šaty černobílé 7043 (5)

 • skrytý zip na zadním díle šatů
 • materiál tencel s elastanem
 • všitá podprsenka
 • celková délka šatů 155cm (měřeno od ramene )
 • dodání 7-10 dnů

 • -

ŠEDOSTŘÍBRNÉ TYLOVÉ ŠATY

Krásné šaty na ples v módní světle šedé barvě se stříbrným pásečkem. Skvělý střih s americkým průramkem a širokou sukní lichotí postavě. Hladké a luxusní šaty. Možno vyzkoušet v salonu ve vel. 38

PRODEJNÍ CENA :  5 663,- Kč

dlouhé šaty tylové 5663,- (2) dlouhé šaty tylové 5663,- dlouhé šaty tylové 5663,- (1)

13516648_1025435200836962_2506740425349410959_n14724598_1110142355699579_3306202802273403446_n

                         14680757_1110116475702167_6358304445603710258_n

 • skrytý zip na zadním díle šatů
 • materiál tyl, satén
 • všitá podprsenka
 • celková délka šatů 155cm (měřeno od ramene )
 • dodání 7-10 dnů

 • -

HEDVÁBNÉ PUDROVÉ ŠATY

Nádherné lehoučké šaty ve starorůžové – pudrové barvě. Rozevlátá hladká sukně a ručně vyšívaný živůtek s korálkama a perličkama dělá tyto šaty neodolatelné. Lodičkový výstřih a spadlé průramky hezky sedí a empírový široký pas podtrnou postavu. Možno vyzkoušet v salonu ve vel. 36-38

PRODEJNÍ CENA :   6 422,-Kč

růžové pudrové šaty b26149846f dlouhé šaty pudrové 6422 (5)

                        dlouhé šaty pudrové 6422

 • skrytý zip na zadním díle šatů
 • materiál hedvábný tencel
 • všitá podprsenka
 • celková délka šatů 155cm (měřeno od ramene )
 • dodání 7-10 dnů

 • 0

SMETANOVÉ KRAJKOVÉ ŠATY

Nádherné elegantní smetanové šaty jsou hladké střihem, ale překrásné použitými materiály. Spodní šaty jsou z jemné pavučinkové smetanové luxusní krajky a vrchní z průsvitného jemného tylu s vyšívanými květy s kamínky. Živůtek má všitou podprsenku. Konečným detailem jsou vykrojená holá záda.

CENA PRODEJ :  9 573,- Kč

společenské šaty dlouhé šaty dlouhé šaty

svatební šaty      svatební úzké šaty


 • -

ČERNÉ VEČERNÍ ŠATY S KVĚTINOVOU APLIKACÍ

Dlouhé úzké šaty z pevného, mírně pružného taftového materiálu s krásnou aplikací z květů kolem výstřihu. Super střih a spadlá ramena pěkně sedí a tvaruje postavu. Možno vyzkoušet v salonu ve vel.42

PRODEJNÍ CENA :    7 043,- Kč                           NYNÍ AKCE SLEVA :  4 283,-Kč

černé šaty s květy dlouhé šaty 7043 (4) čč

                      dlouhé černé šaty 7043 (5)

 • skrytý zip na zadním díle šatů
 • materiál kvalitní hedvábný satén
 • všitá podprsenka
 • celková délka šatů 155cm (měřeno od ramene )
 • dodání 7-10 dnů

 • 0

SMETANOVÉ ŠATY S KRAJKOU

Nádherné šaty z nové kolekce v barvě šampaňského na první pohled zaujmou překrásnou krajkou na živůtku se všitou poprsenkou a špagetovými ramínky překříženými na zádech. Lehoučká bohatá tylová sukně společně vytvoří skvělý celek.

CENA PRODEJ  :  6 813,- Kč

smetanové šaty (2) smetanové šaty (3)

smetanové šaty (4) smetanové šaty (5)

               svatební šaty


 • 0

NÁDHERNÉ VYŠÍVANÉ ŠATY

Krásné jemně růžové šaty v úzké siluetě jsou z mírně pružného materiálu pro pohodlné nošení, živůtek se všitou podprsenkou zdobený nádhernou krajkou vpředu na živůtku a vzadu na holých zádech kolem pasu. Ramena jsou kryta jemným tylem zakončeným kolem průramků a výstřihu jemnými korálky.

6123 mrůžové šaty 4973 (8)

růžové šaty 4973 (10)růžové šaty 4973 (12)

CENA PRODEJ :  6 813,-Kč


 • 0

BÍLO RŮŽOVÉ PŘEKRÁSNÉ ŠATY

Tyto nádherné a zajímavé šaty na slavnostní příležitost mají krásnou jemnou květinovou krajku na živůtku s americkým průramkem ke krku. Ta se také objevuje na krátké spodní sukni šatů, přes které splývá jemně růžové hedvábná dlouhá sukně s vlečkou, která je také zdobená bílou krajkou. Sexy tečkou jsou vykrojená holá záda šatů.

CENA PRODEJ :  8 193,- Kč

svatební bílo růžové šaty svatební bílo růžové šaty svatební šaty

                     dlouhé šaty společenské


 • 0

SMETANOVÉ TYLOVÉ VYŠÍVANÉ ŠATY

Nádherné elegantní slavnostní tylové šaty v kombinaci béžových a smetanových tónů. Živůtek je z průsvitného vyšívaného jemného tylu pošitého smetanovými květy, spodní korzet do srdíčka se všitou podprsenkou v béžové barvě a bohatá tylová sukně má spodničku opět v béžové barvě a přes ni bílosmetanový tyl.

CENA PRODEJ :  8 963,- Kč

svatební šaty svatební šaty svatební šaty

                        svatební šaty


 • 0

PUDROVÉ A MODRÉ VYŠÍVANÉ ŠATY

Krásné šaty v módní starorůžové barvě a tmavě modré barvě mají živůtek s dlouhým rukávem a všitou podprsenkou celý z jemného tylu vyšívaného nádhernou květinovou krajkou s kamínky. Hedvábná sukně v tomtéž tónu lehoučká jako dech dělají tyto šaty neodolatelnými.

růžové pudrové šaty 6813 (2) růžové pudrové šaty 6813 (1) růžové pudrové šaty 6813 (4)

 

růžové a modré šaty 6123 (2) růžové a modré šaty 6123 (3) růžové a modré šaty 6123 (4)

                       růžové a modré šaty 6123 (10)

CENA PRODEJ :  6 813,-Kč


 • 0

BÉŽOVÉ TYLOVÉ ŠATY

Elegatní a ženské jsou tyto krásné béžovo smetanové šaty. Korzetový živůtek z pudrově růžovo béžového saténu se všitou podprsenkou do srdíčkového tvaru pro krásný výstřih. Ten je pošitý jemnou smetanovou krajkou s kamínky. Ta přechází až na 3/4 rukávy a sukni. Béžová tylová bohatá široká sukně vypadá s krajkou úžasně a saténový páseček dokončí celek.

CENA PRODEJ  :  6 813,-Kč

svatební šaty dlouhé šaty tělové dlouhé šaty

plesové šatysvatební šaty


 • 0

STŘÍBROŠEDÉ ÚZKÉ ŠATY S KRAJKOU

Krásné úzké elegantní šaty doplněné jemnou překrásnou krajkou přes jedno rameno. Kvalitní mírně pružný materiál pro příjemné nošení a všitá podprsenka zaručí skvělý styl.

plesové šaty

CENA PRODEJ :  5 663,- Kč


 • 0

ÚZKÉ HLADKÉ ŠATY

Klasické a přitom ohromující jednoduchým skvělým střihem jsou tyto šaty v červené burbuňské barvě, v modré a černé barvě. Materiál je mírně pružný pro pohodlné nošení, živůtek má všitou podprsenku. Skvěle sedí.

 

modré, červené, černé šaty 5663modré šaty 5663

PRODEJNÍ CENA : 5 663,-Kč


 • 0

VYŠÍVANÉ ŠATY S TYLOVOU SUKNÍ

Klasika a elegance šatů jak má být. Neodolatelný korzetový krajkový živůtek do srdíčka pošitý korálky a kamínky s jemným tylem na dekoltu zakončený lodičkovým výstřihem. Tylová bohatá sukně s pásečkem – to jsou ty úžasné  šaty pro váš velký den. Šaty mají všitou podprsenku.

 

růžové-šaty-5100 (1) růžové-šaty-5100 (2) růžové-šaty-5100 (3)

                    růžové-šaty-5100 (6)

CENA PRODEJ :  6 353,-Kč


 • 0

ŠATY S KRAJKOVÝM ŽIVŮTKEM

Nádherné šaty kde hladkou hedvábnou sukni doplňuje korzetový živůtek, přes který je v tílkovém tvaru nádherná průsvitná krajka s detaily lístečků lemovaná u pásku a výstřihu bílými a stříbrnými korálky. Holá záda jsou lemována opět průsvitnou krajkou.

              růžové šaty 5663a

CENA PRODEJ : 5 663,-Kč


 • 0

VYŠÍVANÉ ŠATY

Dokonalé jednoduché šaty s hladkou sukní z hedvábného šifonu a s krásně zdobeným živůtkem kvítky a lístečky z krajky. Srdíčkový výstřih se všitou podprsenkou jde v tenkém průstřihu až k pasu a dekolt je až na ramena z jemného tylu s lodičkovým výstřihem.

 

          svatební šaty 6123 (2)

CENA PRODEJ : 7 273,-Kč


 • 0

ROMANTICKÉ ŠATY

Krásné šaty z hedvábného šifonu mají nádherný ženský střih doplněný detaily jemné vyšívané krajky na pásečku, uprostřed živůtku a kolem výstřihu, kde krajka přechází v překřížená ramínka.

šaty s výšivkou 6123 (2)šaty s výšivkou 6123 (4)

CENA PRODEJ : 6 813,- Kč


 • 0

ŠATY S KORÁLKY A PERLIČKAMI

Překrásné lehoučké šaty s hedvábnou sukní mají ručně vyšívaný živůtek, krátké rukávky a celá průsvitná záda. Krajka je doplněna stříbrnými korálky a perličkami. V živůtku je všitá podprsenka.

 

vyšívané šaty 6950 (2)růžové vyšívané šaty 6950 (3)

CENA PRODEJ : 7 733,-Kč


 • 0

HEDVÁBNÉ LEHOUČKÉ ŠATY

Romantická květinová krajka společně s hedvábnou rozevlátou sukní dělá tyto šaty jedinečnými. Na korzetovém živůtku se všitou podprsenkou krajka vyniká a detaily střihu krajky na zádech s malými knoflíčky vypadá nádherně.

pudrové šaty 7733,-bílé šaty 7733 yz

CENA PRODEJ :  7 733,- Kč


 • 0

SVĚTLE RŮŽOVÉ ŠATY

Lehoučké jednoduché luxusní šaty pro slavností události. Hladké živůtek je u výstřihu zakončen jemným růžovým tylem s krásnou krajkovou výšivkou, které se objevuje na dekoltu a v pase šatů. Živůtek má všitou podprsenku. Lence áčkovou saténovou sukni kryje tylová hladká širší sukně. Vykrojená záda zdobí opět výšivka a zip s knoflíčky.

             růžové šaty

          plesové šaty růžové

CENA PRODEJ : 6 353,- Kč


 • 0

ÚZKÉ ŠATY

Klasické a přitom ohromující jednoduchým skvělým střihem jsou tyto šaty v červené barvě, v modré a černé barvě. Materiál je elastický pro pohodlné nošení, živůtek má všitou podprsenku. Výstřih do V spolu se spadlými naznačenými rukávky skvěle sedí.

               červené a další šaty 3790 (1)

          červené a další šaty 3790 (3)

PRODEJNÍ CENA : 4 513,-Kč


 • -

PUDROVÉ VYŠÍVANÉ DLOUHÉ ŠATY

Dlouhé nádherné béžovo – růžové šaty s americkými průramky a vyšívaným živůtkem jemnou krásnou výšivkou s kamínky. Všitá podprsenka lichotí postavě a špagetová ramínka drží živůtek. Nádherná široká sukně s hedvábného saténu podtrhuje výsledný luxusní dojem šatů. Možno vyzkoušet v salonu ve velikosti 42.

PŮV.CENA :  7 733,-Kč                                   NYNÍ AKCE :  SLEVA         4 983,-Kč

dlouhé pudrové šaty pudrové dlouhé šaty 1 pudrové dlouhé šaty 2

                       dlouhé pudrové šaty 7733 - sleva 4973 (9)

ZA TUTO AKČNÍ CENU ve vel.  6,8,10,12,14,16,18,20

 • skrytý zip na zadním díle šatů
 • materiál hedvábný satén
 • všitá podprsenka
 • celková délka šatů 155cm (měřeno od ramene )
 • dodání 7-10 dnů

 • -

KRÁSNÉ VYŠÍVANÉ ŠATY

Překrásné společenské vílí šaty s tylovou sukní a vyšívaným živůtkem krásnou květinovou aplikací z krajky a kamínků. Špagetové ramínka zajistí sexy výstřih.

PRODEJNÍ  CENA :  9 113,-

jedny-z-nejkrásnějších-šatiček-v-kterých-stačí-pouze-dýchat vyšívané šaty dlouhé šaty

                     tělové vyšívané šaty 5663 (2)

 • skrytý zip na zadním díle šatů
 • véčkový hluboký výstřih
 • materiál tyl
 • bez všité podprsenky
 • celková délka šatů 155cm (měřeno od ramene )
 • dodání 7-10 dnů

 • -

MINT DLOUHÉ ŠATY

Romantické slušivé dlouhé šaty v mentolové barvě s ozdobnými ramínky vyšitými perličkami. Šaty mají krásně řešené řasení přes prsa a všitou podprsenku, která dá vyniknout postavě. Široká sukně šatů podtrhuje úzký pas. Šaty se hodí na ples, na prodlouženou, nebo věneček do tanečních, ale také pro družičku. Možno vyzkoušet v salonu ve vel. 36.

PŮV.CENA :  5 433,-Kč                                 NYNÍ AKCE :  SLEVA     3 823,-Kč

MENTOLOVÉ ŠATY mentolové šaty 3 MENTOLOVÉ ŠATY 1

       dlouhé mentolové šaty 5433 - sleva 3823 (4) dlouhé mentolové šaty 5433 - sleva 3823 (5)

 

 • skrytý zip na zadním díle šatů
 • materiál hedvábný šifon
 • všitá podprsenka
 • celková délka šatů 155cm (měřeno od ramene )
 • dodání 7-10 dnů

 • -

MODRO STŘÍBRNÉ ŠATY

Společenské originální okouzlující dlouhé šaty na jedno rameno jsou posety stříbrnými kamínky a tvoří tak nádhernou siluetu zúžující pas. S délkou se šaty rozšiřují do střihu mořské panny. Šaty jsou v nádherně modré, nebo jemně zlatavé barvě. Všitá podprsenka hezky tvaruje živůtek. Možno vyzkoušet v salonu v modré barvě ve vel.44

PŮV.CENA :  7 243,-Kč                                   NYNÍ AKCE :   SLEVA   4 513,-Kč

dlouhé šaty modré dlouhé šaty na jedno rameno dlouhé šaty tylové

modré dlouhé šaty (6) modré dlouhé šaty modré dlouhé šaty (2)

 • skrytý zip na zadní straně šatů
 • materiál luxusní tyl
 • šaty jsou posety jemnými stříbrnými třpytivými kamínky
 • všitá podprsenka
 • celková délka šatů 155cm (měřeno od ramene )
 • dodání 7-10 dnů

 • -

ČERNÉ ŠATY S KRAJKOU

Večerní nádherné elegantní černé šaty s krajkovými vsadkami v pase a na živůtku. Šaty jsou z krásného kvalitního sametového saténu doplněný krajkou s černými flitry a kamínky. Lodičkový výstřih a spadlé průramky dokonale ladí s úzkou siluetou šatů. Možno vyzkoušet v salonu ve vel. 42.

PŮVODNÍ CENA:  6 450,-Kč

ČERNÉ DLOUHÉ ŠATY černé DLOUHÉ šaty 1

 

 • skrytý zip na zadním díle šatů
 • kvalitní hedvábný satén
 • všitá podprsenka
 • celková délka šatů 155cm (měřeno od ramene )
 • dodání 7-10 dnů

 • -

TMAVĚ ZELENÉ ŠATY

Rozkošné tmavě zelené šaty jsou hladké a přitom střihem super propracované z krásného hedvábného šifonu. Živůtek se všitou podprsenkou krásně drží a spadlá ramínka podtrhují sexy dekolt a zdůrazňují holá ramena. Hodí se na ples, na párty a pro družičku na svatbu.

PŮV.CENA :  5 893,-Kč                NYNÍ AKCE :  SLEVA    3 823,- Kč

zelené šaty zelené šaty 2

                               dlouhé šaty

 

 • skrytý zip na zadním díle šatů
 • materiál hedvábný šifon
 • všitá podprsenka
 • celková délka šatů 155cm (měřeno od ramene )
 • dodání 7-10 dnů

 • -

FUCHSIOVÉ ŠATY S PÁSEČKEM

Tmavě růžové půvabné šaty s průsvitného voálového tencelu s ručně našitými kamínky na pásečku a kolem lodičkového výstřihu. Nádherná barva a super střih lahodí postavě. Možno vyzkoušet v salonu ve vel. 40.

PŮV.CENA :   6 500,- Kč                           NYNÍ  AKCE :  SLEVA        3 823,-Kč

FUCHSIOVÉ ŠATY fuchsiové 6 FUCHSIOVÉ ŠATY 1

 

 • skrytý zip na zadním díle šatů
 • materiál průsvitný tencel
 • všitá podprsenka
 • celková délka šatů 155cm (měřeno od ramene )
 • dodání 7-10 dnů

 • -

ČERNÉ KORZETOVÉ ŠATY

Nádherné korzetové šaty z černé krajky pošité flitry s tylovými vsadkami pro širší sukni. Odepínací špagetová ramínka a tylový šál jsou součástí šatů. Možno vyzkoušet v salonu ve vel. 44.

PŮV.CENA :  6 813,-Kč                              NYNÍ AKCE :   SLEVA          3 593,- Kč

černé krajkové šaty dlouhé černé šaty černé dlouhé šaty

                     dlouhé černé tylové šaty

ZA TUTO AKČNÍ CENU ve vel.  12,14,16,18,20

 • skrytý zip na zadním díle šatů
 • materiál krajka, tyl
 • všitá podprsenka
 • celková délka šatů 155cm (měřeno od ramene )
 • dodání 7-10 dnů

 • -

ZLATO-MENTOLOVÉ ŠATY

Nádherné zajímavé asymetrické šaty v moderní barvě zlaté flitry + mentolová sukně. Na jedné straně krátký rukávek, na druhé tílkový průramek. Krásně kopírují postavu. Možno vyzkoušet v salonu ve vel.  38-40.

PŮV.CENA :  5 893,-Kč                          NYNÍ AKCE:   SLEVA       4053,-Kč

mentolové šaty mentolové šaty 2 mentolové šaty 1

                  dlouhé zlato mentolové šaty 5663 - sleva 3593,- (6)

ZA TUTO AKČNÍ CENU ve vel.  6,8,12,14,16

 • skrytý zip na zadním díle šatů
 • materiál hladký tencel, tyl zdobený zlatými flitry
 • všitá podprsenka
 • celková délka šatů 155cm (měřeno od ramene )
 • dodání 7-10 dnů

 • -

HEDVÁBNÉ ŠATY S VYŠÍVANÝM ŽIVŮTKEM

Krásné lehoučké šaty v korálové – lososové a růžové barvě. Nádherně vyšívaný živůtek s vestavěnou podprsenkou dá vyniknout výstřihu až k pasu rafinovaně skrytému jemným vyšívaným tylem. Lehká rozevlátá sukně z hedvábného tencelu dotváří jemnost šatů. Hodí se na ples i družičce na letní svatbu.

PŮVODNÍ CENA :  6 353,-Kč

Korálové šaty 4973,- Korálové šaty 4973,- a Korálové šaty 4973,- b

                        růžové šaty ze 6353 na 4973

 • skrytý zip na zadním díle šatů
 • materiál sukně hedvábný tencel
 • průhledný luxusně zdobený vyšívaný top
 • celková délka šatů 155cm (měřeno od ramene )
 • dodání 7-10 dnů

 • -

LEHOUČKÉ DLOUHÉ ŠATY

Rozkošné jednoduché elegantní šaty ze sametového šifonu krásně sedí, ikdyž mají každé jiný střih. Základem je rozevlátá sukně a živůtek skládaný přes prsa a pas. Každý si vybere svůj styl – srdíčkový korzetový živůtek, rozšířená ramínka i střih na jedno rameno. Škála barev je velká. Šaty mají všitou podprsenku.

PŮVODNÍ CENA :   5 893,-Kč                   NYNÍ AKCE :  SLEVA     3 823,-Kč

29468292_1621075967939546_1030172644957224960_n     modré šaty 4283

mint šaty 3823 12037975_878695102177640_1384984559906543997_n

28471243_1604816249565518_6023435188810716214_n 29425875_1619177128129430_7860181822632624128_n

12002938_879581212089029_3854652116417400411_n 11755826_850044095042741_6988785197127467750_n

11953114_870397523007398_497978734071622469_n 11391155_832013430179141_4294310799252956300_n

 • skrytý zip na zadním díle šatů
 • materiál sametový šifon
 • skládaný výstřih srdíčko
 • celková délka šatů 155cm (měřeno od ramene )
 • dodání 7-10 dnů

 • -

KORÁLOVÉ VYŠÍVANÉ ŠATY

Nádherné rozevláté šaty v korálové – lososové barvě s holými zády mají překrásný vyšívaný živůtek leskými kamínky. Lichotivá A silueta šatů krásně lichotí postavě. Všitá podprsenka a lodičkový výstřih podtrne skvělý střih. Šaty jsou vhodné na ples i na svatbu jako družička, nebo host. Nádherná hedvábná sukně zajistí luxusní pocit na každé akci.

PŮVODNÍ CENA :  9 113,-Kč                         NYNÍ AKCE :  SLEVA     5 663,-Kč

plesové šatyspolečenské šaty

 • skrytý zip na zadním díle šatů
 • materiál hedvábný tencel
 • luxusně kamínky zdobený vyšívaný top
 • celková délka šatů 155cm (měřeno od ramene )
 • dodání 7-10 dnů

 • -

BROSKVOVÉ ŠATY

Krásné společenské šaty v jemně červené až broskvové barvě mají nádherné zdobení kolem lodičkového výstřihu. Ručně šitá aplikace z kamínků je na bílém tylovém podkladu. Šaty mají všitou podprsenku a srdíčkový výstřih, který hezky sedí. Materiál je sametový šifon.

PŮVODNÍ CENA :  7 043,-Kč                        NYNÍ AKCE: SLEVA      3 823,-Kč

červené světlé šaty červené světlé šaty 1 červené světlé šaty 3600

 

 • skrytý zip na zadním díle šatů
 • materiál sametový šifon
 • luxusně kamínky zdobený vyšívaný top
 • celková délka šatů 155cm (měřeno od ramene )
 • dodání 7-10 dnů

 • -

FIALOVÉ ŠATY

Nádherné fialové šaty z jemného hedvábného šifonu jsou skládané do úzké sexy siluety. Všitá podprsenka vestavěná do korzetu šatů krásně drží tvar a ramínko na jedné straně skvěle padnoucí šaty podpoří. Jemné a přitom výrazné ručně zdobené ramínko krásnémi kamínky má vyniknout barvě šatů. Široká lehoučká sukně s vysokým rozparkem zajistí, že budete nepřehlédnutelná  :-)

PŮVODNÍ CENA :   6 353,-Kč                         NYNÍ AKCE :  SLEVA   3 823,-Kč

fialové šaty 6353 sleva 3593 (2) fialové šaty 6353 sleva 3593 (1) fialové šaty 6353 sleva 3593 a

 

 • skrytý zip na zadním díle šatů
 • materiál hedvábný šifon
 • luxusně kamínky zdobený vyšívaný top
 • celková délka šatů 155cm (měřeno od ramene )
 • dodání 7-10 dnů

 • -

FUCHSIOVÉ ŠATY

Nádherné tmavě růžové hladké společenské šaty s krajkovou výšivkou na průhledném topu. Šaty mají super střih s iluzí srdíčkového výstřihu, průsvitný tylový živůtek s ruční překrásnou květinovou výšivkou, která přechází až na zadní díl. Materiál drží tvar a je mírně pružný.

PŮV.CENA :  7 150,-Kč                           NYNÍ AKCE :   SLEVA   3 823,-Kč

tmavě růžové šaty tmavě růžové dlouhé šaty fuchsiové šaty

 

 • skrytý zip na pravé straně šatů
 • materiál tencel + 5% Spandex
 • všitá podprsenka
 • celková délka šatů 155cm (měřeno od ramene )
 • dodání 7-10 dnů

 • 0

KRAJKOVÉ ŠATY S DLOUHÝM RUKÁVEM

Nádherné éterické elegantní šaty ze sametového šifonu a krásně vyšívaného tylu na živůtku a 3/4 rukávech. Živůtek je se všitou podprsenkou. Splývavá sukně je skládaná pro hezký úzký pas se saténovým pásečkem s mašličkou.

 

společenské-romantické-světle-růžové-šatičky-s-dlouhým-rukávkem-a-květinovou-aplikcí-na-živůtku společenské-romantické-světle-růžové-šatičky-s-dlouhým-rukávkem-a-květinovou-aplikcí-na-živůtku.jpg2 společenské-romantické-světle-růžové-šatičky-s-dlouhým-rukávkem-a-květinovou-aplikcí-na-živůtku.jpg3

CENA PRODEJ : 6 813,- Kč


 • -

KRAJKOVÉ ŠATY S TYLOVOU SUKNÍ

Kouzelné šaty ve smetanově krémové barvě s překrásnou výšivkou a krajkou na živůtku s krátkým rukávkem a lodičkovým výstřihem. Romantickou siluetu šatů umocní bohatá tylová hladká sukně.

CENA PRODEJ :  7 503,-Kč

svatební šatydlouhé šaty


 • -

PŘEKRÁSNÉ VYŠÍVANÉ ŠATY

Nádherné pohádkové šaty pro Vaši událost, nebo svatbu. Detaily vyšívaných růží na jemném smetanovém podkladu lehoučkého materiálu s 5% elastanu vypadají úžasně. Šaty mají korzetový živůtek se všitou podprsenkou a bohatou sukni s malou vlečkou.

CENA PRODEJ :  9 113,-Kč

svatební šaty svatební šaty

                              společenské šaty


 • 0

KRAJKOVÉ ŠATY S HEDVÁBNOU SUKNÍ

Krásné šaty v módní starorůžové, šedo stříbrné a a temně modré barvě mají živůtek s nádherné krajky imitující jakoby spadlá ramínka se všitou podprsenkou. Hedvábná sukně v tomtéž tónu lehoučká jako dech dělají tyto šaty neodolatelnými. Tečkou je tenký saténový páseček s mašličkou.

CENA PRODEJ :  6 353,-Kč

krajkové šaty5730 (2) šedé krajkové šaty5730 (6)

                              krajkové šaty5730 (1)


 • 0

BÍLÉ NEBO JEMNĚ BÉŽOVÉ ŠATY S PELERÍNKOU

Krásné hladké úzké šaty z hladkého mírně pružného materiálu pro pohodlné nošení a se všitou podprsenkou mají krásný střih od kolen mírně rozšířený do tvaru mořské panny a špagetová ramínka. Zdobený překrásnou ruční výšivkou s kamínky je pouze páseček šatů a odnímatelná ramena kryjící pelerínka, která je moderním skvělým detailem.

CENA PRODEJ :  8 653,- Kč

                svatební šaty

béžové a bílé 7680,- (1)béžové a bílé 7680,- (2)


 • 0

STŘÍBROŠEDÉ ŠATY S KRAJKOU

Jemné krásné romantické šaty zdobí nádherná květinová stříbrošedá krajka na živůtku, který mý všitou podprsenku. Krajka je také na dozadu se prodlužujícím volánu v pase. 3/4 rukávky a lodičkový výstřih je z jemného tělového tylu, na rukávcích se krajka objevuje ve spodní části. Rozšiřující se hedvábná matná sukně kontrastuje lesklému živůtku.

CENA PRODEJ :  8 653,- Kč

              společenské šaty


 • 0

RŮŽOVÉ ŠATY S KRAJKOU

Krásné jemně růžové šaty v úzké siluetě jsou z mírně pružného materiálu pro pohodlné nošení, živůtek se všitou podprsenkou zdobený nádhernou krajkou, která přechází až na krátké rukávky. Vyšívaný korálkový všitý páseček dá vyniknout ženské postavě.

CENA PRODEJ : 9 780,- Kč

 

plesové šatysvatební šaty


 • -

 černé dlouhé šaty 5433,- (2)červené šaty 6123 c (2)

ČERNÉ ŠATY  5433,-Kč                                          ČERVENÉ ŠATY 6123,-Kč

 

modré šaty 7273 a7963

MODRÉ ŠATY 7 273,-Kč                                  PUDROVÉ ŠATY 7 963,-Kč

 

smetanovo zelené šaty 7503růžovo vínové lesklé šaty 5330

VYŠÍVANÉ ŠATY 7 503,-Kč                             TŘPYTIVÉ VIŠŇOVÉ ŠATY 5 330,-Kč

 

červeno vínové šaty 5550          6123

VÍNOVÉ ŠATY 5 550,-Kč                     TMAVĚ MODRÉ ŠATY 6 123,-Kč

 

červené šaty 6900lososové šaty 7503

ČERVENÉ ŠATY 6900,-Kč                             SMETANOVO MERUŇKOVÉ ŠATY 7503,-

 

 lososové šaty 7503vínové šaty 5530

SMETANOVO LOSOSOVÉ ŠATY 7 503,-Kč                    VÍNOVÉ ŠATY  5 530,-č

 

modré plesové šaty 8120 (1) černé šaty 6780 (1)

MODRÉ VYŠÍVANÁ ŠATY 8120,-Kč               ČERNÉ ÚZKÉ ŠATY 6780,-Kč

 

červené šaty 5700 (2)červenovínov šaty 5700

ČERVENÉ ŠATY 5700,-Kč                                 VÍNOVÉ ŠATY 5700,-Kč

 

modré dlouhé šaty 7733 (1)modré šaty 7273

MODRÉ VYŠÍVANÉ ŠATY 7733,-Kč                    ÚZKÉ MODRÉ ŠATY 7273,-Kč

 

růžové plesové šaty 6813černobílé dlouhé šaty 8699 (6)

RŮŽOVÉ ŠATY 6813,-Kč                                ÚŽASNÉ ČERNOBÍLÉ ŠATY 8699,-Kč

 

modré šaty 6813 cmentolové šaty 7733

MODRÉ ŠATY 6813,-Kč                           MENTOLOVÉ ŠATY  7733,-Kč

 

modro černé dlouhé šaty 5663 (5)růžovočerné šaty 5663 (4)

ČERNO MODRÉ  a ČERNO RŮŽOVÉ ŠATY   NYNÍ AKCE  3990,-Kč

 

červené plesové šaty 6583 fialové šaty 5663 (2)

ČERVENÉ ŠATY 6583,-Kč                                      FIALOVÉ ŠATY 5663,-Kč

dlouhé šaty 5663 d    béžové dlouhé šaty 4990

JAHODOVÉ ŠATY  3 450,-Kč                        BÉŽOVÉ DLOUHÉ ŠATY 4990,-Kč

 

růžové plesové šaty 7963 sleva 4513 (2)společenské šaty 5663 a

PUDROVÉ KRAJKOVÉ ŠATY 4513,-Kč              KORÁLOVÉ ŠATY 5663,-Kč

 

červeno černé šaty ze 6353 na 4513 b modré šaty 6123

ČERVENOČERNÉ ŠATY 4513,-Kč                     MODRO ČERNÉ ŠATY 6 123,-Kč

 

žluté šaty 8423červené šaty 4973
ŽLUTOZLATÉ VYŠÍVANÉ ŠATY 8423,-Kč          ČERVENÉ ŠATY  4973,-Kč

 

vínové šaty 5530červené šaty 5663

VÍNOVÉ ŠATY 5530,-Kč                                       ČERVENÉ ŠATY 5663,-Kč

 

zelené šaty 6813třpytivé šaty 5893

ZELENÉ ŠATY 6813,-Kč                    ÚZKÉ JEDNODUCHÉ ŠATY 5893,-Kč

 

černo zelené šaty 6123 (3) černo zelené šaty 6353 (1) černo zelené šaty 6353 (2)

DVOJE ČERNÉ ŠATY SE ZELENOU APLIKACÍ  6123,-Kč + 6353,-Kč

 

červené šaty 7273dlouhé společenské šaty 7733,-

ČERVENÉ ŠATY 7273,-Kč                                PUDROVÉ HEDVÁBNÉ ŠATY 7733,-Kč

 

ZLATOBÉŽOVÉ ŠATY červené plesové šaty 6813

ZLATOBÉŽOVÉ ŠATY 5663,-Kč                      ČERVENOVÍNOVÉ ŠATY 6813,-Kč

 

černé plesové krajkové18519528_1330956876951458_1365988377000355257_n

ČERNÉ KRAJKOVÉ ŠATY 6500,-Kč                ČERVENÉ PŘEKRÁSNÉ ŠATY 8120,-Kč

 

červené šaty 6720modré dlouhé šaty 6123

ČERVENÉ ŠATY 6 720,-Kč                           MODRÉ  ŠATY 6123,- Kč

 

růžové šaty modré šaty 5700a

RŮŽOVÉ ŠATY 4180,-Kč                                          TMAVĚ MODRÉ ŠATY 5 700,-Kč

 

dlouhé šaty 6813modré dlouhé šaty 7733 nyní akce 6123

MERUŇKOVÉ ŠATY 6123,-Kč                    BLANKYTNÉ ŠATY 7733,-Kč

 

šedé dlouhé šaty 6123,- (1) modrobílé dlouhé šaty 4743 (1)

ŠEDOBÍLÉ ŠATY  5190,-Kč                                    MODROBÍLÉ ŠATY   4743,-Kč

 

zelené plesové šaty 6353,-smetanovo zelené šaty 7503

TMAVĚ ZELENÉ ŠATY 6353,-Kč                      SMETANOVÉ ŠATY  7503,-Kč

 

šedé dlouhé šaty 7963 (2)černozlaté šaty 11413 (8)

VYŠÍVANÉ ŠATY 7100,-Kč                          ČERNÉ VYŠÍVANÉ ŠATY 7273,-Kč

růžové šaty 5400 šedé šaty 7043

PUDROVÉ TYLOVÉ ŠATY 5500,-Kč                    ŠEDOSTŘÍBRNÉ ŠATY 7043,-Kč

 

dlouhé šaty 6583,- (6)růžové plesové šaty 5663

ČERNÉ ŠATY S DL.RUKÁVEM 6583,-Kč             RŮŽOVOČERNÉ ŠATY  5190,-Kč

 

bílo květované šaty 6 123 (2) bílorůžové šaty 7503 (6)

KVĚTOVANÉ ÚZKÉ ŠATY 6123,-Kč                 RŮŽOVOBÍLÉ ŠATY  7503,-Kč

 

černé šaty s lurexem 6123růžovo vínové lesklé šaty 5330

ČERNO ZLATÉ ŠATY 6123,-Kč                         VÍNOVÉ ŠATY 5330,-Kč

 

černobílé šaty 4580 (1)červené šaty pro družičky 5663

ČERNÉ ŠATY 4580,-Kč                                  ČERVENÉ ŠATY 5663,-Kč

 

černé šaty 4990růžové šaty 7733

ČERNÉ ŠATY S KRAJKOU 4990,-Kč              RŮŽOVÉ VYŠÍVANÉ ŠATY  7733,-Kč

 

dlouhé šaty 9113modré šaty 6813 c

RŮŽOVÉ ŠATY 9113,-Kč                                       MODRÉ ŠATY 6813,-Kč

 

černé šaty 6583,-červené a modré šaty 5550

ČERNÉ ŠATY 6583,-Kč                                    VÍNOVÉ A MODRÉ ŠATY 5550,-Kč

 

modré šaty 5720černé šaty 6353,-

TMAVĚ MODRÉ  ŠATY  5720,-Kč                          ČERNÉ ŠATY 6353,-Kč

 

červenovínové plesové šaty 6123černé šaty 4743

VÍNOVÉ ŠATY 6123,-Kč                                           ČERNÉ ŠATY 4743,-Kč

 

černé dlouhé šaty 6920,-modré šaty 5203

ČERNÉ ŠATY  6920,-Kč                                 MODRÉ ŠATY 5203,-Kč

 

modré a růžové šaty 7503 (1)černé šaty 6813

VYŠÍVANÉ ŠATY   7503,-Kč                            ČERNO ZLATÉ ŠATY  6123,-Kč

 

růžové šaty 4513 b dlouhé šaty 8423

KRÁSNÉ RŮŽOVÉ ŠATY 4513,-Kč                       KRÁSNÉ ŠATY 7 503,-Kč

 

DLOUHÉ ŠATY 7273 růžové šaty 7043 a

DLOUHÉ ÚZKÉ ŠATY  7273,-Kč                    LEHOUČKÉ RŮŽOVÉ ŠATY 7043,-Kč

 

plesové šaty 7963 a žluté tylové šaty 6500

BÉŽOVÉ ŠATY  7963,-Kč                                     ŽLUTÉ VYŠÍVANÉ ŠATY 6500,-Kč

dlouhé šaty 4743černé šaty 7503 bb

BÍLO ČERNÉ ŠATY 4743,-Kč                                          ČERNÉ ŠATY 7503,-Kč

 

červené šaty z 7273 na 4973 amodré dlouhé šaty 6353 1 (3)

ČERVENÉ ŠATY  4973,-Kč                       TMAVĚ MODRÉ ŠATY 6353,-Kč

tyrkysové šaty 5663 (1)růžové šaty 7990

TYRKYSOVÉ MINT ŠATY 5663,-Kč                   RŮŽOVÉ ŠATY 5 203,-Kč

 

fialové plesové šaty 7503modré šaty dlouhé 7963

FIALOVÉ ŠATY 7503,-Kč                          MODRÉ ÚZKÉ ŠATY 7963,-Kč

 

růžové dlouhé šaty 5720,- (1)černé šaty 7503

RŮŽOVÉ VYŠÍVANÉ ŠATY 5730,-Kč                       ČERNÉ ŠATY  5500,-Kč

 

modré šaty 4180růžové šaty 4513 (2)

SVĚTLE MODRÉ ŠATY 4180,-Kč                       RŮŽOVO JEANS ŠATY 4513,-Kč

 

zlaté šaty 5893 (2)červené šaty 5700 (2)

ZLATÉ ŠATY   5893,-Kč                             ČERVENÉ ŠATY 6353,-Kč

 

černé dlouhé šaty 4 513 (7) černé dlouhé šaty 6353

ČERNÉ ŠATY  4513,-Kč                                            ČERNÉ ŠATY 6353,-Kč

 

černé šaty 6353 akce 497334856541_1697409963639479_5122201263047442432_n

KRÁSNÉ ČERNÉ ŠATY  4793,-Kč                      HLADKÉ ŠATY  4 973,-Kč

 

černé šaty 11413červené dlouhé šaty 4500

ČERNÉ VYŠÍVANÉ ŠATY 11413,-Kč              ČERVENÉ ŠATY  4500,-Kč

 

mint šaty 5203 černé dlouhé šaty 5663,-

MINTBÍLÉ ŠATY  5203,-Kč                                     ČERNÉ ŠATY 5203,-Kč

 

černé dlouhé šaty 7273černé šaty 7503 a

ČERNÉ ŠATY     6480,-Kč                             ČERNÉ ŠATY  7503,-Kč

 

dlouhé šaty 7963 dlouhé šaty 9803

ČERNÉ ŠATY S KORÁLKY  7963,-Kč                    ČERNÉ VYŠÍVANÉ ŠATY  9803,-Kč

 

červené šaty 3400,- 2 růžové dlouhé šaty tylové 5663 (2)

ČERVENÉ ŠATY   3400,-Kč                                       TYLOVÉ ŠATY 5663,-Kč

 

dlouhé šaty 6353 bčervené šaty 5663 a

MODRÉ ŠATY S VÝŠIVKOU 6353,-Kč                     ČERVENÉ ÚZKÉ ŠATY 5663,-Kč

 

tyrkysové nádherné šaty 5433,- ačervené plesové šaty 6353 (2)

MINT KAMÍNKOVÉ ŠATY 5433,-Kč                     VÍNOVÉ ŠATY 6353,-Kč

 

červené šaty 6123 azelené šaty 3823 k

ČERVENÉ ŠATY 6123,-Kč                                       ZELENÉ ŠATY   3823,-Kč

 

modré šaty 4973 (1) dlouhé šaty 8193černé dlouhé šaty

4973,-Kč                                                   7273,-Kč                                         7733,-Kč

 

červené šaty 3363,- černé dlouhé šaty 6813,- (5) modré šaty 6813 (3)

3363,-Kč                                          4513,-Kč                                 6813,-Kč

 

černé dlouhé šaty krajkové 10493 (3) červené šaty 4513 (4) černé šaty 7043 (2) SLEVA 4280

10493,-Kč                                                4513,-Kč                                          4280,-Kč

 

modré dlouhé šaty 5203 (4) červené dlouhé šaty 4550 (2) modré šaty 6353 (4)

5203,-Kč                                   4550,-Kč                                         6353,-Kč

zelenkavé dlouhé šaty 7503 - sleva 5203 (6) smetanové dlouhé šaty 11183 - sleva 6698 (3) bílo mentolové dlouhé šaty 8699 - sleva 5893 (2)

5203,-Kč                                        6698,-Kč                                    5893,-Kč

 

modré dlouhé šaty 7043 sleva 4650 (5) bílé šaty 5433,- (6) modré dlouhé šaty 8699 - sleva 5893 (5)

4650,-Kč                                          5433,-Kč                                   5893,-Kč

 


Kontaktní informace

Dubany 99, Pardubice, 530 02

+420 / 603 163 540

volkova.janka@seznam.cz

satypardubice.cz

Na tel. 603 163 540 si zarezervujete termín návštěvy v naší půjčovně plesových a společenských šatů. S sebou si můžete vzít své střevíčky.